czwartek, 20 lipca 2017

Tak, dziś było kolejne spotkanie xD
Było nas 5 i niestety nie było Julki, ale i tak dobrze się bawiłyśmy. Potem chciałyśmy nagrać teledysk ale bodajże Aida bo nie pamiętam imienia cały czas miała błąd sieci i nam się nie udało. Może następny razem będzie lepiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz