艣roda, 19 lipca 2017

Haha, to by艂 nasz pierwszy rajd <3
Bardzo mi艂o go wspominam, mimo 偶e by艂 bez sr tylko po Fp i moorland 馃挓 w ko艅cu to by艂 nasz pierwszy rajd :) pierwszy rajd, a Julka ju偶 mia艂a sprz臋t konia i str贸j klubowy... I to jest porz膮dna liderka! XD

1 komentarz:

  1. Dzi臋ki Nina, a ty jeste艣 super w艂a艣cicielk膮 klubu i o najwa偶niejsze aktywn膮 馃槉

    OdpowiedzUsu艅