Hej wiem iż te spotkanie odbyło się w sobotę ale my z Niną mamy też inne sprawy:)
No dobrze przejdźmy do spotkania ,chociaż nie było mnie na całym spotkaniu to i tak było fajnie
Z tego co wiem z filmiku dziewczyny poszły na zakupy i domyślam się że bardzo dobrze bawiliście :)
Tu macie filmik z spotkania
wtorek, 25 lipca 2017
Hej! Zaczęliśmy klubowo nagrywać serial - METAL HORSE. Odcinki będą się pojawiać co sobotę. Mamy nadzieję że serial wam się spodoba i kolejne odcinki będą coraz ciekawsze :3
piątek, 21 lipca 2017
Hej dzisiejszę spotkanie było super ale jak pisała wcześniej Nina na początku nie było aż tak przyjemnie gdyż opuściły nas 3 osoby :( no cóż ale znów jest nas 11:) (wiem że się powtarzam Xd)
Tu macie kilka fotek, które zrobiłam podczas spotkania
taaak. dzisiejsze spotkanie było super!!!!!!!!! na początku byłam smutna bo opuściły 3 osoby w tym dasha którą tak lubiłam :( ale szybko nadrobiłyśmy i znowu jest nas 11 :) Na początku zdesperowana brakiem członków przyjęłam jakiś 6 lvl bez koni który nie wiedział co to FxS xDDDD ale julka mnie oświeciła i ją wywaliłam. Jeńców nie bierzemy. Ale dołączyła do nas potem Cadence z wysokim lvl i fajnymi końmi :) razem z nią byłyśmy na paradzie kolorów która swoją drogą wypadła świetnie. :D ale na koniec parady cadence.... ZNIKNĘŁA!!!!!!!!!!!!! o.0 cyżby coś przed nami ukrywała...?
TEGO DOWIECIE SIĘ W KOLEJNYM ODCINKU NA KANALE : https://www.youtube.com/channel/UCmOAIETLma9bvePLay4-1XQ
czwartek, 20 lipca 2017
W sumie to nie ma co mówić. Układ wyszedł super. 👌 Kate czasami zapomniała dębować i niepotrzebnie przyspieszała ale I tak było dobrze 👍
Tak, dziś było kolejne spotkanie xD
Było nas 5 i niestety nie było Julki, ale i tak dobrze się bawiłyśmy. Potem chciałyśmy nagrać teledysk ale bodajże Aida bo nie pamiętam imienia cały czas miała błąd sieci i nam się nie udało. Może następny razem będzie lepiej.
Haha, julie wiedziała że muszę to wrzucić xD Ten Quń mnie rozwala :P i to oko o.0
W dniu dzisiejszym odbył się ślub koni STORMHUNTER, VIOLETBEAUTY
Razem z Niną bardzo się z tego cieszymy <3
środa, 19 lipca 2017
Tutaj jest powitanie dashy darkluck :)
Także jest bardzo zaangażowaną członkini ą. Trochę czasu temu to już było, ale blog został założony tak z 2 tygodnie po powstaniu klubu, więc musimy nadrobić kilka wpisów ;]
Haha, to był nasz pierwszy rajd <3
Bardzo miło go wspominam, mimo że był bez sr tylko po Fp i moorland 💟 w końcu to był nasz pierwszy rajd :) pierwszy rajd, a Julka już miała sprzęt konia i strój klubowy... I to jest porządna liderka! XD
Hej nazywam się Julia i od czasu do czsu będę pomagać Ninie w prowadzeniu bloga Zapraszam do dołączenia do klubu Storm Titans <3
Hejka! Dziś macie tu filmik z rajdu środowego :D Tak, to było dziś xD blog prowadzi ze mną Julka, i ona też będzie pisać <3 heh, już chyba wszyscy mają konie magiczne ( magiki) więc myślimy nad zrobieniem rajdu kolorów na magikach - każdy ubiera się pod kolor swojego konia. (to był pomysł Julki) a wy co o tym sądzicie???
Witajcie na blogu klubu w star stable - Storm Titans Club :D klub jest na serwerze rainbow river :)
Będę tu opisywać ważne momenty, spotkania i decyzje klubu Storm Titans :) będą się też pojawiać filmy z naszego kanału :) chcesz dołączyć? - chętnie przyjmiemy każdego z sr