Hej kochani. Ostatnio w naszym klubie wiele się działo, opowiem wam o tym:
Klub storm titans został rozwiązany, jednak wszyscy bardzo za nim tęsknili i założyliśmy nowy odpowiednik storm titan czyli storm lions! Od tad działo się wiele wspaniałych rzeczy które opisują moje filmy na kanale klubu :) czasami musimy coś stracić żeby zobaczyć jak bardzo nam na tym zależało.... Dziękuję że wszyscy jesteście z nami!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz