poniedziałek, 31 lipca 2017

Hej wiem iż te spotkanie odbyło się w sobotę ale my z Niną mamy też inne sprawy:)
No dobrze przejdźmy do spotkania ,chociaż nie było mnie na całym spotkaniu to i tak było fajnie
Z tego co wiem z filmiku dziewczyny poszły na zakupy i domyślam się że bardzo dobrze bawiliście :)
Tu macie filmik z spotkania

1 komentarz:

  1. Thx że wstawiłaś ten post ja niestety nie miałam czasu wejść na bloga :(

    OdpowiedzUsuń