mnie też rozwala ten koń, a co najlepsze ja go widzialam normalnie i ty mi takie cos piszesz gdybys widzidziala moją reakcje (sorka za orto)XD
XD ciekawe zjawisko xd
Ten komentarz został usunięty przez autora.
nom zjawisko nadprzyrodzonę
mnie też rozwala ten koń, a co najlepsze ja go widzialam normalnie i ty mi takie cos piszesz gdybys widzidziala moją reakcje (sorka za orto)XD
OdpowiedzUsuńXD ciekawe zjawisko xd
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńnom zjawisko nadprzyrodzonę
OdpowiedzUsuń