Hejka! Dziś macie tu filmik z rajdu środowego :D Tak, to było dziś xD blog prowadzi ze mną Julka, i ona też będzie pisać <3 heh, już chyba wszyscy mają konie magiczne ( magiki) więc myślimy nad zrobieniem rajdu kolorów na magikach - każdy ubiera się pod kolor swojego konia. (to był pomysł Julki) a wy co o tym sądzicie???
:))
OdpowiedzUsuń