Hej kochani. Klub niestety został usunięty :( utrzymujemy ze sobą kontakt na skype i spotykamy się czasami ale bardzo rzadko :/ na blogu pisać będziemy cały czas ale też rzadziej. Wszystkie wyjaśnienia w filmiku:
Dziękuję wam za wszystko kochane <3 ale nic nie trwa wiecznie, a my musimy się podnieść i iść dalej!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz