STORM TITANS
środa, 19 lipca 2017
Tutaj jest powitanie dashy darkluck :)
Także jest bardzo zaangażowaną członkini ą. Trochę czasu temu to już było, ale blog został założony tak z 2 tygodnie po powstaniu klubu, więc musimy nadrobić kilka wpisów ;]
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz