środa, 19 lipca 2017

Tutaj jest powitanie dashy darkluck :)
Także jest bardzo zaangażowaną członkini ą. Trochę czasu temu to już było, ale blog został założony tak z 2 tygodnie po powstaniu klubu, więc musimy nadrobić kilka wpisów ;]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz