STORM TITANS
piątek, 21 lipca 2017
Hej dzisiejszę spotkanie było super ale jak pisała wcześniej Nina na początku nie było aż tak przyjemnie gdyż opuściły nas 3 osoby :( no cóż ale znów jest nas 11:) (wiem że się powtarzam Xd)
Tu macie kilka fotek, które zrobiłam podczas spotkania
1 komentarz:
Unknown
21 lipca 2017 10:44
Już 12 :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Już 12 :)
OdpowiedzUsuń