piątek, 21 lipca 2017

Hej dzisiejszę spotkanie było super ale jak pisała wcześniej Nina na początku nie było aż tak przyjemnie gdyż opuściły nas 3 osoby :( no cóż ale znów jest nas 11:) (wiem że się powtarzam Xd)
Tu macie kilka fotek, które zrobiłam podczas spotkania




1 komentarz: