piątek, 21 lipca 2017

taaak. dzisiejsze spotkanie było super!!!!!!!!! na początku byłam smutna bo opuściły 3 osoby w tym dasha którą tak lubiłam :( ale szybko nadrobiłyśmy i znowu jest nas 11 :) Na początku zdesperowana brakiem członków przyjęłam jakiś 6 lvl bez koni który nie wiedział co to FxS xDDDD ale julka mnie oświeciła i ją wywaliłam. Jeńców nie bierzemy. Ale dołączyła do nas potem Cadence z wysokim lvl i fajnymi końmi :) razem z nią byłyśmy na paradzie kolorów która swoją drogą wypadła świetnie. :D ale na koniec parady cadence.... ZNIKNĘŁA!!!!!!!!!!!!! o.0   cyżby coś przed nami ukrywała...?
TEGO DOWIECIE SIĘ W KOLEJNYM ODCINKU NA KANALE : https://www.youtube.com/channel/UCmOAIETLma9bvePLay4-1XQ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz