STORM TITANS
艣roda, 19 lipca 2017
Haha, to by艂 nasz pierwszy rajd <3
Bardzo mi艂o go wspominam, mimo 偶e by艂 bez sr tylko po Fp i moorland 馃挓 w ko艅cu to by艂 nasz pierwszy rajd :) pierwszy rajd, a Julka ju偶 mia艂a sprz臋t konia i str贸j klubowy... I to jest porz膮dna liderka! XD
1 komentarz:
yt
19 lipca 2017 11:15
Dzi臋ki Nina, a ty jeste艣 super w艂a艣cicielk膮 klubu i o najwa偶niejsze aktywn膮 馃槉
Odpowiedz
Usu艅
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj wi臋cej...
Nowszy post
Starszy post
Strona g艂贸wna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Dzi臋ki Nina, a ty jeste艣 super w艂a艣cicielk膮 klubu i o najwa偶niejsze aktywn膮 馃槉
OdpowiedzUsu艅